Gösterilen sonuç sayısı: 148

Teraryum

Cam fanusların içerisindeki çiçek aranjmanları ile oluşturulan minik renkli dünyalar, yani Teraryumlar (Terrarium) DEKOÇİÇEK farkı ile! 

Renkli, dayanıklı teraryum bitkileri ve hayal gücüyle dekore edilmiş bu sanatsal hediyeler ile sevdiklerinize evlerinde veya ofislerinde uzun süre saklayabilecekleri eşsiz bir bitki/hediye verebilirsiniz. Aynı zamanda içinde canlı çiçek olmayan gruplarda ki ürünlerde bakım gerektirmemektedir. 

Kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için hazırlanan birbirinden şık ve göz alıcı hediye teraryum aranjmanları sizi bekliyor. Teraryumların masalsı dünyasını keşfe çıkabilir, O’na kalıcı ve hikayesi olan bir teraryum çiçek hediye edebilirsiniz. Özenle tasarlanmış teraryum seçeneklerini aynı gün İzmir içinde adrese teslim avantajıyla hemen online sipariş verebilirsiniz. 

Yaşam alanlarınızı hoş gösterecek teraryum aranjmanları küçük boyutları ve birbirinden farklı tasarıma sahip teraryum çeşitleri ile hem göze hem kalbe hitap ediyor. Minyatür görünümleriyle en sevdiğiniz köşeye ya da istediğiniz her yere kolaylıkla konumlandırabileceğiniz dekoratif çiçekler, bulunduğunuz her ortamda mutluluğunuza mutluluk katıyor. Sukulent, kaktüs, yosun gibi bakımı kolay teraryum bitkileri ile hazırlanan aranjmanlar özel saksılarda ve cam fanuslarda yaşam alanlarınıza renk katmaktadır. Ayrıca cam fanusta teraryum çeşitleri içerisinde canlı ve kurutulmuş bitkiler ile buluşan minyatür objelerden yaratılan masalsı tasarımlarıyla duygularınızı ifade etmeniz için anlamlı bir yol oluşturuyor. Küçük ebatları ile her yerde kullanılabilecek uygun teraryum seçenekleri, fiyatlarıyla da her bütçeye hitap ediyor.. Kişiselleştirme özelliğine de sahip ürünler de çeşitli seçenekleride içinde barındırıyor.

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia there live the blind texts.